2008-11-13

rossnet.pl pełen konkursów

To naprawdę proste! Wystarczy w przeglądarkę wpisać www.rossnet.pl/okazje i po kilku kliknięciach mamy szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

Jeśli chcesz spełnić marzenia Twojego dziecka i zabrać je w niezapomnianą podróż do domu Świętego Mikołaja w Rovaniemi w Laponii, spróbuj szczęścia w listopadowym konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących Świętego Mikołaja. Na zwycięzcę czekają nie lada atrakcje – wylot na jeden, ale długi dzień do Laponii, przejażdżka zaprzęgiem reniferów i psów husky, spotkanie z najprawdziwszym lapońskim szamanem czy zimowe safari na śnieżnych skuterach. Święty Mikołaj oprowadzi po swojej wiosce i pokaże jak działa jego poczta. Do wygrania są trzy takie wycieczki dla dziecka i jego opiekuna. Jedno jest pewne - szczęściarze, którzy wygrają tę podróż będą mieli co wspominać!

W grudniu na rossnet.pl czeka na Was kolejny konkurs – tym razem fotograficzny. Zrób ciekawe, niekonwencjonalne rodzinne zdjęcie bożonarodzeniowe. Na autora najciekawszego zdjęcia czekają zimowe ferie dla całej rodziny!

Natomiast od połowy listopada i przez cały grudzień na portalu rossnet.pl do wygrania będzie 1000 świątecznych prezentów. Jak je zdobyć? Wystarczy zajrzeć na www.rossnet.pl/okazje. To będzie proste.

Przed świętami chcemy też wesprzeć jeden z łódzkich domów dziecka. Na www.rossnet.pl pojawi się w grudniu muzyczna składanka „Roossne kawałki”. Znajdziecie na niej najpiękniejsze piosenki debiutantów, odkrytych i wydanych przez Rossmann. Można ją będzie za darmo ściągnąć na swój komputer w wersji mp3, będziemy jednak bardzo wdzięczni za dobrowolny datek na rzecz domu dziecka. Szczegóły na www.rossnet.pl/pierwszaplyta .

Będą też specjalne świąteczne gry dla najmłodszych, poradniki dla dorosłych oraz mnóstwo świątecznych artykułów i prezentów dla wszystkich.

rossnet.pl - pierwszy doradczy portal dla kobiet jest zawsze blisko Was. W sklepach Rossmann czekają infokioski, można też oczywiście poserfować w domowym zaciszu.

Rossmann jest najchętniej odwiedzanym i najbardziej rozpoznawalnym sklepem drogeryjno-kosmetycznym w Polsce. Decydują o tym dostępność i bliskość sklepów oraz szeroki asortyment produktów. Codziennie zakupu w tej sieci dokonuje 350 000 Polaków. Klienci mogą wybierać spośród ponad 9 500 produktów oferowanych po przystępnych cenach, a podejmując decyzję o zakupie zawsze mogą liczyć na wsparcie i fachową poradę. Rossmann Polska zatrudnia obecnie ponad 6000 osób. Do końca 2008 roku firma planuje otworzyć 330 placówkę.

powrót
Kontakt dla mediów

Agata Nowakowska

Rzecznik Prasowy Rossmann SDP Sp. z o.o.
Rzecznik_Prasowy@rossmann.com.pl
+48 691 521 009

Biuro Prasowe

Biuro_Prasowe@rossmann.com.pl
Rossmann SDP Sp. z o.o.
św. Teresy 109, 91-222 Łódź
tel: +48 42 61 39 113
fax: +48 42 61 39 108
http://www.rossmann.com.pl